Profil użytkownika


Płeć mężczyzna
Skąd pochodzi inowroclaw
Obchodzi urodziny 31 października
Opublikowane prezentacje 156
Średnia ocen prezentacji 4,26
Ostatnio widziany 16 miesięcy temuDodane komentarze


< 1 2 3 4 5 >

...Wiatrem niesione ciepłe myśli i najmilsze słowa, Ci ślę... Radosnych wieczoru ..życzę Milutkich snów .. buziaki zostawiamZobacz »
Data dodania: 2017-12-18 11:05

„Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie.” W adwentowej refleksji, w skupieniu przy konfesjonale, w ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę, do gorącego i otwartego serca niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem, byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, g...Zobacz »

To wasza rocznica. Może być szczególną okazją do tego, By się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, Co osiągnęliście w ciągu waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia Radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowan...Zobacz »
Data dodania: 2017-10-29 20:12

Z okazji 35. Rocznicy Ślubu szczęśliwej wspólnej drogi do kolejnych Jubileuszy! Niech dobry los się kłania w pas. Sto lat, sto lat jeszcze raz!Zobacz »
Data dodania: 2017-08-15 18:57

Jestem czasem tylko, cichutką chwilą, drgnieniem serca, krótkim spojrzeniem, ale jestem znów - I uśmiecham się do Ciebie..Zobacz »
Data dodania: 2017-07-04 20:22

❀ Serca pełnego Radości, Słońca na niebie i ludzi życzliwych,❀ to wszystko ❀ DLA CIEBIE!!!Zobacz »
Data dodania: 2017-06-24 18:42

esteś.. niech wiatr przyniesie Ci uśmiech ode mnie.. A nic nie grzeje.. bardziej niż ciepło niesione.. od serca.......... UFF jak goraco sie zrobilo.Zobacz »
Data dodania: 2017-06-07 21:06

Noc ma wiele słów pięknych, ma ten szept tajemniczy i tęskny. Noc jest tak naprawdę nie do końca znana. Jest spokojna...Cicha...Jest taka Kochana.Zobacz »

Noc ma wiele słów pięknych, ma ten szept tajemniczy i tęskny. Noc jest tak naprawdę nie do końca znana. Jest spokojna...Cicha...Jest taka Kochana...Zobacz »
Data dodania: 2017-06-07 19:45

Noc ma wiele słów pięknych, ma ten szept tajemniczy i tęskny. Noc jest tak naprawdę nie do końca znana. Jest spokojna...Cicha...Jest taka Kochana...Zobacz »

Niepotrzebne skarby świata by szczęśliwym być niezmiernie, lepiej gładzić płatki róży niż zamartwiać się o ciernie, czasem trzeba tak niewiele- -uśmiech w pracy, -dowcip w sklepie, by wydobyć z zakamarków nasz optymizm... i już lepiej… :)Zobacz »
Data dodania: 2017-04-22 09:40

Są słowa mądre, perły zrodzone z myśli, które w pamięć ludzką na wieki zapadają, ale są też słowa piękne i choć to tylko źródlane kamyki, swoją prostotą i ciepłem smutne serca uskrzydlają.Zobacz »

Niechaj każda Twoja droga będzie kolorową tęczą,a każdy dzień jasnym,pogodnym niebem..Pozdrawiam najmilejZobacz »
Data dodania: 2017-04-19 14:39

Jest w roku taki dzień, w którym smutki idą w cień, więc z okazji tego dnia, posłuchaj czego Ci życzę ja: dużo zdrowia i radości, szczęścia w życiu i miłości. Moc najpiękniejszych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń.Zobacz »
Data dodania: 2017-04-09 10:32

Z serca płyną te życzenia: W datę Twego urodzenia. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, uśmiech stale miej na twarzy, niech się spełni o czym marzysz! Niech Ci towarzyszy zgoda wieczna tak jak Twa ur...Zobacz »

Hmmm...może i idzie Wiosna ....ale pszczółki to ja nie widziałem , nie słyszałem ...ho ho , bardzo dawno - a może i dłużej ..xcjoZobacz »

Takie to szczere i proste życzenia ofiaruję Tobie w Dniu Twego urodzenia. Wiele uśmiechów, a mało złości, długich lat życia w szczęśliwości, dobrego zdrowia i pomyślności, jak najmniej smutków, dużo radości, dużo przygód morza wrażeń moc słodyczy nic goryc...Zobacz »
Data dodania: 2017-02-14 17:13

Dotyków miłości,przyjaźni i sympatii od ludzi,nie tylko na dziś;)UsciskiZobacz »

Miłość wystarcza sama sobie. Gdy zawładnie jakimś sercem, skupia w sobie wszystkie inne uczucia. Dusza, która kocha... kocha i nie myśli o niczym innym.Zobacz »
Data dodania: 2017-01-20 19:49

Życie jest jak róża, która się rozwija. Jest burzą i wichurą, co pył w niebo wzbija. Jest pełnią szczęścia, ogniem miłości, przyjaciół wsparciem, w chwili samotności. Klejnotem jest piękno duszy, to co człowiek w sobie posiada, czym innego wzruszy..Zobacz »
< 1 2 3 4 5 >