Profil użytkownika


Płeć mężczyzna
Skąd pochodzi radom
Obchodzi urodziny 20 sierpnia
Opublikowane prezentacje 77
Średnia ocen prezentacji 5
Ostatnio widziany 2 tygodnie temuDodane komentarze


< 1 2 3 4 5 6 7 >
Data dodania: 2021-07-22 16:21

Drogi dziadku, babciu, bracie Jeśli jeszcze nie masz w głowie Żeby plackiem siedzieć w chacie To posłuchaj co ci powiem Wyjdziesz, dotkniesz klamki, ławki Sięgniesz po butelkę mleka Zawieziesz wnukom zabawki A wirus na ciebie czeka Czeka, a gdy się przyc...Zobacz »

Rodzeństwo-choćby nie wiem jak sobie dokuczali, jedno drugiego nie pozwoli skrzywdzić...Zobacz »

Chciałbym Cię dotknąć... ale stoisz za niewidzialną szybą. Chciałbym poczuć Twój zapach...ale to niemożliwe.. Uśmiecham się do Ciebie... ale wyraz Twej twarzy skrywa mgła.. Chcę spojrzeć Ci w oczy... ale przymykasz powieki.. .. wyciągam w Twoją stronę dło...Zobacz »

( ciąg dalszy ) .. dajesz mi siebie na chwilkę..i znowu znikasz! Chcę smakować Twe ciało...ale znowu czuję barierę.. Boisz się?..wątpisz??..zamykasz wszystko w jednym słowie.. ...zamykasz w sobie...nie patrząc na to że sprawiasz mi tym ból... Odchodzisz......Zobacz »

Chciałbym Cię dotknąć... ale stoisz za niewidzialną szybą. Chciałbym poczuć Twój zapach...ale to niemożliwe.. Uśmiecham się do Ciebie... ale wyraz Twej twarzy skrywa mgła.. Chcę spojrzeć Ci w oczy... ale przymykasz powieki.. .. wyciągam w Twoją stronę dło...Zobacz »
Data dodania: 2020-07-30 12:07

W świecie, gdzie życie tak naturalnie łączy się z życiem, gdzie kwiat nawet w powiewie wiatru łączy się z innymi kwiatami, gdzie łabędź zna wszystkie łabędzie, tylko ludzie budują sobie samotność.Zobacz »

Szu­kam cię za­wsze, choć wiem, że nie znaj­dę, tę­sk­nię do cie­bie, choć wiem, że cię nie­ma, idę za tobą, choć wiem, że nie zaj­dę do twe­go domu, ści­gam cię oczy­ma, choć cię nie wi­dzę, choć wiem, że cię nie­ma. Do żad­nej z ko­biet, któ­rem wi­dzia...Zobacz »
Data dodania: 2020-05-26 17:56

Babcia i dziadek w duszach trzymają miłość. Wnuki w ich sercach.Zobacz »

Tu jest pamięć i tutaj świeczka. Tutaj napis i kwiat pozostanie. Ale zmarły gdzie indziej mieszka na wieczne odpoczywanie. Smutek to jest mrok po zmarłych tu, ale dla nich są wysokie, jasne światy. Zapal świeczkę. Westchnij. Pacierz zmów. Odejdź pełen jas...Zobacz »
Data dodania: 2019-09-07 12:22

"Starość zaczyna się rozumieć po czterdziestce i w tym samym okresie przestaje się rozumieć młodość." ******************* Gdzież nasza róża, Pytam was bracia? Zwiędła nam róża, Dziecko to ranka. Tylko nie mówcie: Tak młodość więdnie! Tylko nie mówcie: Tak...Zobacz »

Tajemnicą jesteś z księgi czarów zbiegłą, mgłą zaklętą, przez którą nieliczni tylko przejdą. Kobieto, puchu marny, a nie do zdobycia, kobieto - ile w tym słowie jest piękna, miłości i życia!Zobacz »

Młodość przeminęła, jak wiosenna burza dawno przebrzmiał dziewcząt tajemniczy śmiech. Parkowa ławeczka w cieniu drzew ukryta całkiem się rozpadła i pokrył ją mech Tylko ptak przelotnie siądzie na niej czasem, przechylając główkę coś tam zaszczebiocze...Zobacz »

Gdy opłatek bielusieńki weźmiesz w Swoje dłonie wspomnij w wieczór Wigilijny chociaż chwilę o mnie ..... bo choć jestem dziś od Ciebie kilometrów wiele w moich myślach tym opłatkiem też się z Tobą dzielę ...Zobacz »

Wrócił mąż do domu, rano, chwiejnym krokiem patrzy na małżonkę nieco mętnym wzrokiem. A małżonka grzecznie, lecz stanowczo pyta - a skąd to powraca mężulek łachmyta ? Mąż jej odpowiada gwarą, tak jak Wiech - Moja Ty Boginio winien temu pech. Poszedłem po ...Zobacz »

tak mało mamy czasu, by wyrazić swoje myśli, pragnienia, uczucia... tak mało mamy czasu, aby żyć pełnią życia... tak mało mamy czasu, aby kochać...Zobacz »

Nikt nam nie zwróci Nad­wyżki wypłaka­nych łez Sił, gdy mu­sieliśmy walczyć O to, co in­nym spadło z nieba Nikt nas nie zwol­ni Z te­goż tytułu Od wal­ki o siebie O swo­je szczęście Nie ma­my nadpłaty Odpowiedzialności Za słowo i czyn Al­bo za ich brak ...Zobacz »

gdy w sercu ...jesteś....- szep­tałaś mi nieraz że nie jes­tem sam ciepłem dłoni og­rze­wałaś ser­ce swym uśmie­chem budziłaś słońce gdy po szy­bie płynął deszcz te­raz z ciszy łowię twe­go głosu dźwięk w krop­lach szu­kam od­bi­cia twarzy by ko­...Zobacz »

Kiedyś mama mi mówiła, Że w rodzinie drzemie siła. Warto o tym się przekonać, By życiowe trudności pokonać. Jaka moja jest rodzina? Całkiem zgrana to drużyna. Każdy ma jakiegoś fioła, Zakręcony jest jak pszczoła. Nikt na miejscu nie usiedzi Czemu dziwią si...Zobacz »

Kiedy ktoś zapyta, jak ja się dziś czuję, Grzecznie mu odpowiadam, że "dobrze, dziękuję". To, że mam artretyzm, to jeszcze nie wszystko, Astma, serce mi dokucza i mówię z zadyszką, puls słaby, krew moja w cholesterol bogata... Lecz dobrze się czuję, jak...Zobacz »

Kochać, znaczy tworzyć, rzeźbić miłość w barwach jutrzenki. Kochać, znaczy być, chcieć być tylko po to, aby z nią być. Kochać, znaczy miłować, miłować nad wszystko co skończone i nieskończone. Kochać, znaczy po prostu kochać....Zobacz »
< 1 2 3 4 5 6 7 >